17 października 2016 11:37

Ortles Hybrid 2 PRL Jacket – Produkt Tygodnia

Stworzona w górach, sprawdzająca się wszędzie. Niezależnie od tego, czy zamierzasz zdobyć upragniony szczyt, czy wybierasz się na zimowy spacer, kurtka Ortles Hybrid 2 jest gotowa, by towarzyszyć Ci od początku do końca.

Kurtka Ortles Hybrid 2 PRL

Kurtka Ortles Hybrid 2 PRL

Zaprojektowana z myślą o górskich warunkach, posiada hybrydową konstrukcję w technologii body mapping łączącą w sobie dwa materiały z certyfikatem bluesign®: wysoce wytrzymały, wiatroodporny i odporny na ścieranie Durastretch oraz jedną z najlepszych ocieplin syntetycznych PrimaLoft® Silver, która nawet po przemoczeniu zachowuje swoje właściwości termiczne.

Ergonomicznie wyprofilowana, z elastycznymi wstawkami oraz wykończeniem mankietów i obwodu dołu zapewnia optymalną swobodę ruchów bez jednoczesnego podwijania się kurtki. Ocieplany, wyprofilowany kaptur z wysokim zintegrowanym kołnierzem skutecznie chroni głowę w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Kurtka Ortles Hybrid 2 PRL

Kurtka Ortles Hybrid 2 PRL

Ponadto, kurtka ma trzy kieszenie zewnętrzne, w tym jedną umiejscowioną wysoko na piersi dla łatwego dostępu podczas noszenia uprzęży wspinaczkowej lub plecaka. Wytrzymały zamek główny osłonięty został wewnątrz na całej długości listwą wiatroodporną. Skuteczna ochrona, maksymalna wygoda i nowoczesna stylistyka – z kurtką Ortles Hybrid 2 PRL wszystkie górskie zimowe wyzwania podejmować będziesz z uśmiechem na twarzy.

Szczegóły techniczne:

 • Materiał główny: Dwp PA Ripstop cirè 37
 • Wykończenie: DWR, Cirè, Odprowadzające wilgoć
 • Wstawki: Durastretch PP Powerlite 141 BS (po bokach)
  Ocieplina: Primaloft silver 60 g BS
 • Długość tyłu: 70 cm (rozm. 50/L)
 • Krój: Sportowy
 • Waga: 409 g (rozm. 50/L)

***

salewa-ortles-hybrid-jacket_www

Badania naukowe dowiodły, że istnieje związek między emocjami a temperaturą ciała: wyższe temperatury idą w parze z pozytywnymi uczuciami, takimi jak szczęście czy miłość. Zimą utrzymanie optymalnego mikroklimatu to klucz do dobrego samopoczucia oraz cieszenia się czasem spędzanym w górach: właśnie dlatego tworzymy nasze produktu w oparciu o termiczną mapę ciała – by zapewnić mu ciepło tam, gdzie potrzebuje tego najbardziej i sprawić, że pokochasz zimę! Wejdź na warmup.salewa.com i skorzystaj z konfiguratora odzieży – znajdź najlepszą kurtkę dla siebie!

Materiały prasowe Salewa
 • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
  Brak komentarzy na forum