12 września 2016 14:50

Konkurs Filmu Polskiego na 14. KFG – czekamy na Wasze zgłoszenia!

Przypominamy, że już teraz można przesyłać swoje propozycje na Konkurs Filmu Polskiego, który odbędzie się podczas 14. Krakowskiego Festiwalu Górskiego (2-4 grudnia). 

Statuetki konkursów filmowych (fot. wspinanie.pl)

Statuetki konkursów filmowych (fot. wspinanie.pl)

Gdzie się pokazać, jeśli nie przed tak dużą publicznością, jaką co roku ma KFG? :). Gorąco zachęcamy naszych filmowców, amatorów i profesjonalistów do nadsyłania swoich propozycji na Konkurs Filmu Polskiego. Wybierać można różne tematy, w tym wspinaczkę górską, skałkową, turystykę, aktywności górskie etc., a także różne formy – filmy fabularne, dokumentalne, animowane etc. Filmy można nadsyłać do 14 listopada 2016 roku.

Patrz: ZGŁOSZENIE FILMU DO KONKURSU

Regulamin konkursów filmowych.

Uwaga: można zgłaszać jedynie filmy zrealizowane po 1 stycznia 2015 roku, jednocześnie czas projekcji nie powinien przekraczać 45 min.

Dla najlepszych filmowców czekają atrakcyjne nagrody – oprócz nagród głównych, również nagroda publiczności, specjalne wyróżnienia dla obrazu stricte wspinaczkowego oraz filmu o tematyce freeride’owej, no i oczywiście szansa zmierzenia się z produkcjami zagranicznymi (wybrane polskie produkcje wezmą udział w Międzynarodowym Konkursie Filmowych – ten rozgrywany będzie na KFG już po raz siódmy).

I jeszcze spojrzenie Huberta Jarzębowskiego (członka konkursowego jury) na ubiegłoroczne wybory filmowe – czyli o nagrodzonych i nienagrodzonych filmach na 13. Krakowskim Festiwalu Górskim.

Brunka
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum