3 czerwca 2016 15:21

Black Hole™ – seria proekologicznych toreb podróżnych od Patagonii

Patagonia prezentuje wysokiej klasy torby podróżne, w których można przewieźć niezbędny bagaż. Wychodząc naprzeciw potrzebom podróżnych, Patagonia, znany z proekologicznej filozofii działania, przedstawił kolekcję Black Hole™.

Black Hole™ Duffel 60L

Black Hole™ Duffel 60L

Wiosenna kolekcja obejmuje 4 modele, różniące się od siebie możliwością zastosowania, pojemnością i dostępną kolorystyką. Spoiwem łączącym wszystkie elementy jest wykonanie toreb z proekologicznych materiałów, przy maksymalnym poszanowaniu środowiska. Potwierdzeniem tego jest prestiżowy certyfikat Bluesign®. Przyznawany jest on firmom i końcowym produktom, których powstanie wiązało się z procesem produkcji przyjaznym środowisku oraz bezpieczeństwem i higieną pracy zatrudnionych pracowników.

Materiał zastosowany w produkcji to 100%, wodoodporny poliester, barwiony roztworem 50%, z laminatem TPU, impregnowanym w technologii Deluge® DWR. Cechuje się on dużą wytrzymałością wobec większych obciążeń oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wszystkie modele posiadają usztywniony, dolny panel, komorę główną oraz mniejsze, boczne kieszonki, zapinane na zamki błyskawiczne.

Black Hole™ Backpack 32L

Black Hole™ Backpack 32L

Seria Black Hole™ wyposażona jest w regulowane szelki i uchwyty, pozwalające na wybór preferowanej opcji przemieszczania się. Osoby ceniące elegancję produktu docenią nieszablonową kolorystykę serii, z ciekawymi wstawkami.

Dla osób planujących wyjazd z dodatkowym bagażem Patagonia proponuje serię Black Hole™ Duffel, obejmującą torby o pojemności 45, 60, 90 i 120 litrów, w zależności od rozmiaru dostępne w 4, 5 lub 6 wersjach kolorystycznych. Dedykowane są one podróżnym, którzy planują dłuższy pobyt nastawiony na relaks i zwiedzanie, bez konieczności przemieszczania się wraz z całym  sprzętem. Zwraca uwagę niska waga całej serii – największa z toreb o pojemności 120 litrów waży minimalnie ponad 1,5 kg. W sytuacji, gdy podróżny planuje poruszać się wraz z całym bagażem, rozwiązaniem są regulowane szelki, umożliwiające założenie torby na plecy.

Black Hole™ Wheeled Duffel 120L

Black Hole™ Wheeled Duffel 120L

Alternatywą dla toreb noszonych w ten sposób, względnie w ręku bądź na ramieniu, jest seria Wheeled Duffel, z przymocowanymi w stabilny sposób kółkami. Dostępna pojemność – 45 i 120 litrów, oba rozmiary w 2 wersjach kolorystycznych. Dla osób udających się w krótszą trasę wyłącznie z podręcznym bagażem, producent poleca plecaki z serii Pack, o pojemności 25 i 32 litrów, oba w 4 różnych kolorach. Sprawdzą się one zarówno podczas krótszych eskapad plenerowych, jak i do przemieszczania się po mieście. Ostatni element kolekcji stanowią torby Messenger, zaprojektowane z myślą o osobach udających się w krótką delegację biznesową. Można w nich zmieścić laptopa, dokumenty i podręczne drobiazgi.

Informacja prasowa Raven
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum