20 kwietnia 2016 13:03

„Wspinaczka skałkowa” – ukazał się nowy podręcznik na polskim rynku!

Ukazał się nowy podręcznik na polskim rynku – „Wspinaczka skałkowa”autorstwa Brytyjczyka Nigela Shepherda, instruktora z wieloletnim stażem.

Wspinaczka skałkowa (Nigel Shepherd)

 

W nocie od Wydawcy czytamy:

„Wspinaczka skałkowa” jest nowoczesnym podręcznikiem stanowiącym idealne wprowadzenie do tej niezwykle popularnej dyscypliny sportu outdoorowego. Napisana została przez doświadczonego przewodnika górskiego, fotografa i pisarza Nigela Shepherda.

Podręcznik ten zawiera szereg porad ułożonych w ilustrowane inspirującymi fotografiami sekwencje, które poprowadzą cię krok po kroku przez istotne kwestie, począwszy od wyboru sprzętu i odzieży, poprzez budowanie formy i kształtowanie podstawowych umiejętności, aż po zaawansowane techniki i radzenie sobie w trudnych sytuacjach.

To czyni go idealnym przewodnikiem zarówno dla początkującego, jak i średnio zaawansowanego wspinacza.

Podręcznik został wydany w dużym formacie (prawie A4). Ma twardą okładkę i duże, czytelne kolorowe zdjęcia. Jego autorem jest Nigel Shepherd, który ma ponad 30-letnie doświadczenie wspinaczkowe i od 1977 roku jest Międzynarodowym Przewodnikiem Górskim.

Książkę tłumaczył i konsultował Damian Granowski. Drugim tłumaczem „Wspinaczki skałkowej” (oryg. tytuł „Climbing Manual”, 2013) był Bartosz Konstrant.

Książka jest dostępna w księgarni wspinanie.pl.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum