30 kwietnia 2016 08:43

Mechanior o włos… Rozegrano kwalifikacje w Chongqing

Jednego miejsca zabrakło Andrzejowi Mecherzyńskiemu-Wiktorowi do uzyskania kwalifikacji do półfinałów Pucharu Świata w Chongqing (Chiny). Awansu nie wywalczył żaden z naszych reprezentantów, za kilkadziesiąt godzin wystartują biegacze.

Mechanior na pierwszym problemie tydzień temu w Kazo

Andrzej wystartował zdecydowanie lepiej niż w ubiegłym tygodniu pokonał 3 bouldery w 7 próbach. Jednak, by wejść do półfinałów, do których wchodzi 20 zawodników, należało te 3 problemy zrobić w maksimum 5 próbach. Andrzej wywalczył 21 pozycję…

Ładnie powalczył również nasz drugi reprezentant, Kuba Jodłowski, przeszedł 3 problemy i zajął 31. miejsce.

Kasia Ekwińska, której wyjazd do Kazo został dofinansowany ze środków Miasta Toruń pokonała jeden problem i uplasowała się na 25. pozycji.

Jutro w Chongqing zostaną rozegrane czasówki, w których wystartuje liczna nasza reprezentacja:  Edyta RopekKlaudia Buczek, Anna Brożek, Aleksandra Rudzińska, Michał Lewicki, Marcin Dzieński i Tomasz Sordyl.