12 czerwca 2015 09:10

Jutro rusza Against Gravity 2015 – pierwszy w sezonie Puchar Polski w boulderingu

Puchar Świata w boulderingu rozkręca się na dobre, tymczasem na naszym podwórku w najbliższy weekend inauguracja rozgrywek krajowych. Akademicki Klub Górski w Łodzi zaprasza na Against Gravity, czyli pierwszą edycję Pucharu Polski Seniorów i Młodzieżowców w boulderingu.

against-gravity-logo

Premierowe zawody sezonu rozegrane zostaną na ścianie wspinaczkowej Gato Walls, rozstawionej na ul. Piotrkowskiej na Pasażu Schillera. Zawodników czekają dwa dni zmagań, 13-14 czerwca. W sobotę o 10.00 startują eliminacje – do przewspinania 11 boulderów wspólnych dla mężczyzn i kobiet (panie będą miały dodane chwyty). Najlepsze 20-tki dostają przepustkę do niedzielnych półfinałów (start 10.00 – kobiety, 13.00 – mężczyźni), finały rozpoczną się o godzinie 18.00. A nad kompletem przystawek pracuje doborowe trio routesetterów – Adam Pustelnik, Aleksander Romanowski i Michał Górski.

Przypominamy, że zamknięte zostały już zapisy internetowe. Natomiast rejestracja bezpośrednio przed startem do poszczególnych grup eliminacyjnych kończy się 30 min przed startem każdej grupy.

Już teraz zapraszamy na pucharowe zmagania przed monitory. W niedzielę na specjalnej stronie wspinanie.pl rusza transmisja na żywo z Łodzi. Emocje gwarantowane!

Wszystkie szczegóły, w tym regulamin, program, dojazd etc. znajdziecie na:

Brunka

Patronat medialny nad imprezą objęli:

wspinanie.pl_180_4814epic-boulder-climb.pl_magazyn-GORY-logo

eska-logotvp-lodz-logo

Organizacja:

akademicki-klub-gorski-logo

Partnerzy:

PZA, logo

lodz-logoslackhouse-logo

mosir-logo

Sponsorzy nagród rzeczowych:

heartbeatwoodpeckernowe-logo-ecs

snap-logoibbz-fontainebleau-logoEB-logo

Partnerzy chwytowi:

woodpacker-holdscheeta

250px_logoxcult2morphoBlue

Partnerzy fotograficzni i filmowi:

szafa-gra-logoukryte-w-kadrze-logo
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum