24 czerwca 2015 11:50

Akademia Wspinania – wystarczy tylko lepiej siebie poznać

Wyobraź sobie, że wyeliminowanie z Twojego wspinania jednego złego nawyku da Ci więcej niż godziny spędzone na treningu. Program Akademii Wspinania przeznaczony jest dla osób, którym zależy na dogłębnym poznaniu własnego wspinaczkowego Ja, zdiagnozowaniu własnych słabości i znalezieniu na nie remedium.

akademia-wspinania

Uwierzcie mi, że kluczem w rozwoju jest głowa, a nie ilość „szmat” wykonanych na mniejszym chwycie niż kolega ;). Wspinanie to ogromnie skomplikowany sport i zależy od współdziałania wielu czynników. Żeby spojrzeć na to całościowo trzeba posiadać duże doświadczenie i umiejętności oraz postawić siebie w obiektywnym świetle. Jeżeli chcesz się rozwijać w tym sporcie, to poprzez wspinanie na wspólnych wyjazdach, rozmowy i ćwiczenia pomożemy Ci wyznaczyć drogę, która zoptymalizuje i przyspieszy osiągnięcie celu.

Ma to być początek indywidualnego i metodycznego ujęcia wspinania, dostosowanego do Twoich ogromnych możliwości. Jednocześnie podejmować będziemy zagadnienia z kategorii treningu, strategii, metodyki wspinania, odżywiania i suplementacji oraz radzenia sobie z kontuzjami. Wszystko w słonecznej scenerii najlepszych rejonów wspinaczkowych i przy dużej dozie dobrego humoru.

Konrad Saladra
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek

    poznanie siebie [11]
    Pewnie, że wystarczy lepiej siebie poznać i od razu wiadomo…

    7-09-2015
    alptrek