19 maja 2015 07:06

Mountain.Faces – wystartował konkurs IMS Photo Contest 2015 by DJI

Już można zgłaszać prace w prestiżowym konkursie fotograficznym IMS Photo Contest 2015. Konkurs jest organizowany w ramach górskiego kulturalnego wydarzenia, jakim jest International Mountain Summit organizowany w Brixen (Dolomity).

PC_Keyvisual 2015

Prace do konkursu IIMS Photo Contest 2015 by DJI można zgłaszać od 10 maja do 1 lipca. To jeden z większych konkursów fotograficznych o tematyce górskiej. Do ubiegłorocznej edycji zgłosiło się prawie 2600 fotografów ze 100 krajów. Zwyciężyła praca Davida Kaszlikowskiego (patrz Polski sukces w IMS Photo Contest 2014), który w tym roku zasiądzie w Jury konkursu.

Concordia 4700m, Lodowiec Baltoro (fot. David Kaszlikowski)

Najlepsze zdjęcie ubiegłorocznej edycji konkursu – Concordia 4700m, Lodowiec Baltoro (fot. David Kaszlikowski)

W tym roku zadany temat brzmi “Mountain.Faces”. Organizatorzy chcą uzyskać zdjęcia ukazujące góry z indywidualnej perspektywy oraz we wszystkich ich przejawach, a także zdjęcia tych, którzy je zdobywają lub zamieszkują.

Pula nagród w konkursie wynosi 6600 euro. Dzięki udziałowi DJI, producenta dronów, w tym roku stworzono nową kategorię dedykowaną własnie fotografii wykonywanej przy pomocy dronów.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie: imsphotocontest.com.

Mysza

Tymczasem przypominamy, że na wspinanie.pl trwa inny atrakcyjny konkurs Wspinaczkowa wiosna w obiektywie organizowany z markami Polartec, Patagonia i Marmot (zdjęcia możecie przesyłać do 31 maja).
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum