19 listopada 2014 13:43

Pomoc dla Haliny i Jacka Czechów

Kilka dni temu wydarzyła się wielka tragedia, w nocy z 14 na 15 listopada spalił się dom Haliny i Jacka Czechów. Klub Skialpinistyczny KANDAHAR, którego Halina i Jacek są czynnymi członkami uruchomił konto klubowe, na które można wpłacać pieniądze. Cała kwota zostanie przekazana Rodzinie Czechów.

Dom Jacka i Haliny po nieszczęśliwym pożarze - straty są olbrzymie

Dom Jacka i Haliny po nieszczęśliwym pożarze – straty są olbrzymie

Wpłatę (nawet najdrobniejszej kwoty) prosimy dokonywać na konto klubowe:

Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
ul. Wojewódzka 30/15
40-026 Katowice

Numer konta:
VOLKSWAGEN BANK POLSKA S.A
70 2130 0004 2001 0344 8024 0001
z dopiskiem: „dla Haliny i Jacka Czechów”

05chamonix-jacek-czech

JACEK CZECH – licencjonowany instruktor wspinaczki skalnej , taternictwa i alpinizmu PZA, trener wspinaczki sportowej, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, ponadto instruktor sportu w zakresie wspinaczki na sztucznych ścianach, wspinaczki wysokogórskiej, narciarstwa, pływania i gimnastyki, sternik jachtowy i motorowodny, ukończył podyplomowe studium korekcji wad postawy, sędzia zawodów wspinaczkowych PZA, członek Klubu Wysokogórskiego w Katowicach oraz Klubu Skialpinistycznego Kandahar z Katowic, były Selekcjoner Kadry Narodowej w Narciarstwie Wysokogórskim, taternik, alpinista, wspina się na zawodach wspinaczkowych, w skałkach, Tatrach, Alpach (latem i zimą ),Patagonii. Mistrz Polski i uczestnik Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata w skialpinizmie, jako jedyny Polak ukończył pięciokrotnie słynne zawody Pierra Menta, startował również w kultowych zawodach w Szwajcarii (Patrol Lodowcowy) i Włoszech (Trofeo Mezzalama). Brał udział w wyprawie himalajskiej na Cho-Oyu (8201 m n.p.m.) i Nanga Parbat (8125 m n.p.m.).

HALINA CZECH – instruktor wspinaczki sportowej z wieloletnim stażem wspinaczkowym oraz szkoleniowym; członek Klubu Skialpinistycznego Kandahar z Katowic; taternik, alpinista, wspina się w skałkach całej Europy, Tatrach, Alpach, matematyk, prowadzi ściankę wspinaczkową „W SKALE” w Pawłowicach oraz ścianka Bunkier „W SKALE” w Rudzie Śląskiej.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum