2 października 2014 11:29

Spółka Snap Outdoor otwiera w Gliwicach nowy sklep stacjonarny

W ostatnich tygodniach na polskiej scenie outdoorowej pojawił się nowy sklep stacjonarny. Spółka Snap Outdoor, będąca właścicielem sklepu internetowego 8a.pl, otworzyła swój nowy sklep stacjonarny w Gliwicach, na ul Witkiewicza 6 (obok CH Forum). Nowy salon to ok 400 m2 specjalistycznego sprzętu i odzieży wspinaczkowej oraz turystycznej.

Nowy sklep stacjonarny spółki Snap Outdoor w Gliwicach (fot. 8a.pl)

Nowy sklep stacjonarny spółki Snap Outdoor w Gliwicach (fot. 8a.pl)

Piotr Czmoch, udziałowiec Spółki Snap Outdoor i twórca sklepu 8a.pl:

Rynek zmienia się bardzo dynamicznie i od dawna przygotowywaliśmy się do otwarcia sklepu, który spełni podstawowe standardy: własny parking, centrum miasta, odpowiednia przestrzeń do ekspozycji większego wycinka naszej ogromnej oferty. Specyfika zabudowy Gliwic powodowała, iż trwało to długo i do dzisiaj nie wierzę, iż to się nam udało.

W sklepie można kupić większość z najbardziej atrakcyjnych firm działających na polskim rynku; żeby wymienić tylko kilka: The North Face, Salewa, Marmot, Berghaus, Arcte’ryx, Zamberlan, Climbing Technology czy Bridgedale.

Izabela Zielińska, kierownik sklepu:

Niestety, nie jest możliwe stworzenie sklepu stacjonarnego na tyle dużego, aby zaprezentować całość oferty naszego sklepu, dlatego wybieramy z naszego magazynu najbardziej atrakcyjne produkty tak, aby w każdym momencie oferta sklepu stacjonarnego była kompletna i aby każdy klient mógł znaleźć to, co go zadowoli. Samych butów prezentujemy w naszym salonie ok. 120 modeli.

Nowy salon zasługuje na uwagę również z powodu ciekawej aranżacji oraz sposobu prezentacji towaru. Oferta zaprezentowana jest przejrzyście, a zarówno ogólny koncept jak i detale tworzą interesującą całość, w której dobrze się czujemy.

Dariusz Wildner, odpowiedzialny w firmie za ten projekt:

Osoby decyzyjne odwiedziły w ostatnich trzech latach mnóstwo sklepów outdoorowych w Europie i poza nią, aby przekonać się o panujących trendach, szukać inspiracji i stworzyć coś wyjątkowego. Postanowiliśmy, iż każdy detal wystroju zostanie dokładnie przemyślany, przy jednoczesnym zachowaniu umiaru.

Trzeba przyznać, iż ostateczny efekt warty jest zobaczenia. Niewątpliwie 8a.pl po raz kolejny pokazuje umiejętność przełamywania schematów i wprowadzania na polski rynek outdoorowy nowych koncepcji.

Piotr Czmoch:

Cieszymy się, iż po kilku tygodniach działania naszego sklepu mamy tak dużo pozytywnych i emocjonalnych opinii klientów, ale jak to jest w naturze naszej firmy, nie odpoczywamy, tylko jesteśmy już myślami przy kolejnych projektach.

Moab

Pierwszy sklep stacjonarny firma 8a.pl otworzyła w Gliwicach w 2002 roku, aby w roku 2004 wystartować z własnym sklepem internetowym, który stał się ważnym elementem rynku outdoorowego w Polsce. Spółka Snap Outdoor, właściciel 8a.pl, prowadzi jednocześnie w Polsce dystrybucję B2B produktów m.in. Climbing Technology, Zamberlan, Esbit, Rock Pillars, Ocun, Bridgedale.

 
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum