26 czerwca 2014 13:43

Piotrek Czarnecki na “Ekspozyturze szatana” VI.6+ i nie tylko…

Przewieszenia, piony, połogi… Piotrek Czarnecki (KS Korona Kraków) wszędzie czuje się świetnie. Plon ostatnich tygodni to solidny zestaw jurajskich ekstremów na czele pochylcowym klasykiem, Ekspozyturą szatana VI.6+.

Ekspozytura póki jest najmocniejszym przejściem tego sezonu w wykonaniu Piotrka. W komentarzu na 8a.nu pisze: „Marzyłem o tej drodze! Teraz na lajcie, a kiedyś wydawała się nie do zrobienia :)”.

Na liście Skręta również inne wymagające drogi, w tym tynieckie Wawrzynator VI.5+ i Wawrzynegger VI.5+/6. Ciekawe przejście pada także na Goncerzycy w Dolinie Wodącej (niedaleko Zegarowych). Rejon Piotrek zna jeszcze z 2011 roku, kiedy poprowadził tu jeden z otwartych projektów, Demonologię VI.6. Tym razem powtórzył – i było to prawdopodobnie dopiero pierwsze powtórzenie – trikowy Przebój Wolbrom VI.5+ Dawida Hermana, także z 2011 roku.

Piotrek na drodze "Demonologia" (fot. Wojciech Wandzel)

Piotrek na drodze “Demonologia”
(fot. Wojciech Wandzel)

O tym, że nie tylko w przewieszeniach może być pięknie ;) świadczy komentarz Piotrka:

Piękna i bardzo parametryczna droga w połogu. Bardzo trudna jak ma się poniżej 180 cm. Potwierdzam autorską wycenę – rzetelne VI.5+. Naprawdę polecam, bo co prawda trochę połogo, ale crux jakby przewieszony :)

O kolejnych piotrkowych zdobyczach najpewniej już wkrótce…

Brunka
źródło: 8a.nu
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum