19 lutego 2014 09:05

Clash of Titans – nowe WI10+ w Helmcken Falls

Tim Emmett i Klemen Premrl poprowadzili kolejną trudną drogę w przewieszeniach niesamowitego w Helmcken Falls. 50-metrowa Clash of Titans oferuje trudności WI10+. Drogę powtórzyła również Angelika Rainer, włoska mistrzyni drytoolingu.

Angelika Rainer jako pierwsza powtarza Clash of Titans WI10+

Angelika Rainer na „Clash of Titans” WI10+

Eksploracja wyjątkowego na skalę światową rejonu Helmcken Falls (Kanada) nabiera tempa. Niedawno Will Gadd z ekipą wytyczył tam 200-metrową Overhead Hazard M11, teraz możemy napisać o kolejnej przewieszonej lodowej drodze Clash of Titans, oferującej trudności WI10+.

Autorami Clash of Titans są Tim Emmett i Klemen Premrl. Drogę wytyczyli od dołu i choć jej długość wynosi 50 metrów, to ze względu na przewieszenie do prowadzenia i zjazdu na ziemię wystarcza 80-metrowa lina. Droga biegnie na prawo od pierwszej linii rejonu Spray On. Warto przytoczyć opinię o Clash of Titans autorki pierwszego powtórzenia, Angeliki Rainer:

Droga jest naprawdę piękna a otoczenie wyjątkowe. Najbardziej szalona droga jaką robiłam!

Mysza

PS Tim Emmett i Klemen Premrl dokonali „inspekcji” Overhead Hazard. Emmmett pisze: Wyrazy szacunku dla Willa Gadda, Sarah Hueniken, Katie Bono i Johna Freemana za przejście i pracę. To jest TRUDNE :).

Tim Emmett i Klemen Premrl na stanowisku w górnej części Overhead Hazard

Tim Emmett i Klemen Premrl na stanowisku w górnej części „Overhead Hazard”
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum