22 sierpnia 2013 11:37

adidas Zako Boulder Power 2013

Ósmy rok z kolei, jako integralna część Spotkań z Filmem Górskiem, odbędą się zawody boulderowe adidas Zako Boulder Power im. Bogusia Probulskiego.

Tym razem areną zmagań będzie Plac Niepodległości, gdzie w dniach 7-8 września 2013, zostaną rozegrane na nowej ścianie wspinaczkowej Gatowalls: eliminacje, półfinały i finały w boulderingu, w klasie senior i młodzieżowiec.

Stawką tegorocznych zawodów, oprócz nagród finansowych od adidas na łączną sumę 4 tysięcy złotych, będą wysokiej jakości produkty z outdoorowej kolekcji adidas Terrex w kategoriach seniorskich (1-6) i młodzieżowców (1-3).

Podczas finału zawodów w niedzielny wieczór (godz. 18.00- 22.00) wystąpi znakomity artysta – performer, spawacz z Manufaktury Radykalnej Metamorfozy Złomu – Bartek Kolbusz, który “na żywo” stworzy statuetki dla najlepszej pary seniorskiej. Oprawą muzyczną w trakcie zawodów zajmie się dj De la Rocka.

Nowością na zakopiańskiej edycji zawodów będą pokazy highline i slackline członków Slackhouse w okolicach ściany wspinaczkowej. Zachęcamy wszystkich do kibicowania i gorącego dopingu!

***

Puchar Polski w Boulderingu adidas 2013

Termin:
7-8 września 2013
Miejsce:
Zakopane, Plac Niepodległości
Zapisy i informacje: http://www.pza.org.pl/kws/zawody.acs

9. Spotkania z Filmem Górskim odbędą się w dniach 4 -8  września w Zakopanem. Szczegóły na:  www.spotkania.zakopane.pl.

Agnieszka Szymaszek
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum