6 marca 2012 13:17

Alizée Dufraisse idzie jak burza…

Większość dziewczyn upodobała sobie Olianę, tymczasem Alizée Dufraisse od dłuższego czasu nie opuszcza Siurany (z przerwami na Margalef). Francuzka zrobiła tam w ostatnich miesiącach życiowe przejścia, ma też coraz ambitniejsze projekty, a na ich realizację jeszcze około 6 tygodni. Tyle zostaje w Hiszpanii.


Francuzka na "El Rastro" 8c+, Siurana
(fot. Francisco Taranto Jr.)

Ostatnią zdobyczą Alizée jest El Rastro 8c+ Daniego Andrady. Dufraisse wybrała zresztą tą akurat drogę nieprzypadkowo, spora jej część pokrywa się bowiem ze słynną La Ramblą 9a+. A to właśnie na ten słynny pasaż 25-latka ma największą ochotę. A w planach jeszcze miejscowy Broadway 8c+ i być może jedna z dłuższych propozycji Chrisa Sharmy w Margalefie, 50-metrowa Era Bella 9a…

Jeśli popatrzeć na dorobek i ambicję Francuzki, no i przede wszystkim postępy, jakie zrobiła w skałach w ostatnim czasie, najprawdopodobniej o realizacji jednego ze wspomnianych projektów już niedługo będziemy pisać.

Przypomnijmy, że na poziom 8c+ Alizée weszła w grudniu 2011 roku prowadząc Pati Noso, a już w styczniu tego roku cieszyła się z poprowadzenia La Reina Mora 8c+/9a Ramoneta (obie drogi w Siuranie).

Brunka

Źródła: kairn.com
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum