27 stycznia 2012 12:32

Co można wygrać na 2. Krakowskim Mityngu Drytoolowym?

Nieco ponad dwa tygodnie pozostały do startu Krakowskiego Mityngu Drytoolowego. Druga edycja TryTool rozegrana zostanie na Zakrzówku, w sobotę 11 lutego. Początek imprezy o godzinie 9.00.

Głównym punktem programu będą zawody drytoolowe, w tym roku rozegrane w trochę innej konwencji. O punkty walczyć będą zespoły (amatorzy i specjaliści), wspinając się po jak największej ilości dróg w określonym limicie czasu (regulamin i zasady rejestracji już wkrótce). Wygra ta dwójka, która zgromadzi największą liczbę punktów. Startujący podzieleni zostaną na dwie grupy – pierwsza 9.00-11.30, druga 12.00-14.30.

Główny sponsor Mityngu firma AMC, dystrybutor Petzla i Directalpine, przygotował dla uczestników zawodów atrakcyjne nagrody. Najlepszy zespół otrzyma dwa kaski Meteor III+ Petzla, druga dwójka w rankingu dostanie dwie uprzęże Corax Petzla, nagroda za trzecie miejsce to dwie bluzy Tonale marki Directalpine, wykonane z Technostretch.

AMC przewidziało również nagrodę dla zespołu kobiecego (uwaga: nagroda przyznana zostanie tylko w przypadku, kiedy zgłoszone do zawodów zostaną minimum 4 zespoły kobiece), a będą to dwa kaski Elia Petzla.

Wśród wszystkich obecnych na Mityngu rozlosowane zostaną cenne upominki Petzla – pięć czołówek Tikkina i trzy woreczki na magnezję.  

Uwaga: Zespoły biorące udział w zawodach muszą przyjechać ze swoim sprzętem, w tym koniecznie z kaskiem. Więcej szczegółów regulaminowych podamy w najbliższym czasie.

Organizatorem Krakowskiego Mityngu Drytoolowego TryTool 2012 jest KW Kraków, głównym patronem medialnym wspinanie.pl, partnerem IŚW Nasze Skały.

Brunka
 • Komentarze na forum Dodaj swój wątek

  Ściana wspinaczkowa Avatar w Krakowie [6]
  Ktos zna jakies szczegóły ?

  28-01-2012
  stefcio

  TryTool - kiedy ten regulamin? [5]
  ja rozumiem, że nagrody sa ważne - ale regulamin również;…

  30-01-2012
  dr know