28 lutego 2011 22:07

BouldeRING 2011 za nami

Magnezja na Cechowni już dawno opadła i po sobotnim pozytywnym młynku zapanował jako taki porządek. Po raz pierwszy nasza ściana gościła tak wielu nakręconych zawodników – w sumie aż 116. Impreza odbyła się w standardowej formule tj. finały po eliminacjach ;)

W eliminacjach przygotowanych zostało 14 przystawek oraz ekstra punktowany Joker, który jak się okazało wcale nie był najtrudniejszy, a jednak onieśmielał. Bouldery rozrzucone były na kulach, pochylni, pionie oraz campusie, tak więc każdy mógł odnaleźć swoją ulubioną formację i po wspinać się po łatwym i trudnym.

Na zawodników, oprócz dobrych przystawek, czekały pyszne słodycze z kawą, dzięki którym każdy na pewno wykrzesał jeszcze więcej powera. Do tego DJ i czarne płyty. Musiało się zginać!

Około godziny 16, wraz z końcem czasu grupy 3, wyłonione zostały najlepsze szóstki spośród Pań i Panów. Najlepsi okazali się: Agnieszka Ostrzałek (TriPoint) oraz Jaca Matuszek(climb.pl).

Kolejne miejsca zajęli:

1. Jacek Matuszek (climb.pl)
2. Piotrek Czarnecki (CW Totem BB)
3. Wojciech Szyller (Bielsko B.)
4. Kogg Uuth (KS Norah)
5. Łukasz Smagała (Autofart Renisport Kraków)
6. Dawid Herman (KW Jastrzębie, CSG Trango)

1. Agnieszka Ostrzałek (Tripoint)
2. Karolina Ośka (Gliwice)
3. Kasia Ceran (Autofart Renisport Kraków)
4. Anna Juszczyk (ŚKA Kielce)
4. Dominika Michalak (Eiger.pl)
5. Katarzyna Mirosław (Skarpa Lublin)

Podczas zawodów zbieraliśmy również pieniądze dla Pawła Wyrwy. Zieloną świnkę chłopaki rozbili u niego w domu i po oddzieleniu porcelany od kasy wyszło 246 zł. Dzięki! Akcję dla Pawła dostrzegła kamera telewizji TVS.

Nagrody ufundowali:

Zawody odbyły się pod patronatem:

Galeria zdjęć z zawodów autorstwa Staszka Szydło

Dziękuję wszystkim za: liczne przybycie; uśmiechy na twarzach, pomoc przed, w trakcie oraz po, za konstruktywną krytykę i dobre rady na przyszłe zawody.

Mateusz Czempiel
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum