27 lutego 2011 12:01

Blog Oli Przybysz na wspinanie.pl

Miło poinformować, że do grona naszych blogowiczów dołączyła niedawno pierwsza kobieta. Blog na wspinanie.pl prowadzić będzie Aleksandra Przybysz, wspinaczka i podróżniczka.

Ola od ponad dwóch lat mieszka i pracuje w Pekinie. To właśnie w Azji poprowadziła jak dotąd swoje najtrudniejsze drogi, na czele z ostatnią zdobyczą Jai Dum 8b (Raily, Tajlandia).

Niedawno zakończyła sześciotygodniową podróż po rejonach Chin, Laosu i Tajlandii (w sumie odwiedziła pięć rejonów). Jak mówi, powstaje tam mnóstwo nowych, ciekawych ogródków skalnych oferujących świetne wspinanie. Będzie więc sporo do opowiadania.

Na początek, Ola napisze o swoich azjatyckich podróżach, tamtejszym kolorycie i wspinaczkowych doświadczeniach. Dla nas, “obytych” w europejskich rejonach, taka dawka informacji o wspinaniu w Azji będzie nie lada gratką!

Drzemie we mnie ziarnko włóczykija, więc postaram się zamieszczać na stronie relacje z wyjazdów i opisy odwiedzonych rejonów. Zdarzy się pewnie napisać coś z codziennego wspinaczkowego życia, bo każdy tydzień tutaj przynosi coś zaskakującego.

Zapraszamy na bloga

Brunka
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum