Totem z Bielska-Białej w Ospie
Kilka dni spędziła w Ospie Sekcja Wspinaczkowa Totem z Bielska-Białej. Pomimo kapryśnej pogody (mega upał na zmianę z burzami) młodzikom udało się zaliczyć kilka pięknych linii na słynnej Mišji Peč.
Największym sukcesem jest pokonanie przez czternastolatka Adriana Chmiałę dróg Mrtvaški ples 8b (4. próba) i Sonce v očeh 8a+ (po oberwaniu istotnego podchwytu).

Jego sekcyjny kolega Sebastian Haratyk vel Gołota zaliczył Hobbita 7c (3. próba).
Robert Wykręt
CIESZ SIĘ WSPINANIEM, CIESZ SIĘ CZYTANIEM
Mamy nadzieję, że ten tekst Ci się spodobał, że Cię zainspirował, zaciekawił, dostarczył Ci informacji. Jeśli tak to zachęcamy Cię do wsparcia serwisu. Dzięki Tobie będziemy mogli działać jeszcze lepiej. Wielkie dzięki! Do zobaczenia na ściance albo w skałach.
REKLAMA

mega upał
jaki upał jak w czapce się wspina
Odpowiedzi: 31