22 marca 2007 08:01

Czas na Lublin, Lublin na czas… – zdjęcia!

Monika Prokopiuk, Paweł Pietrzak, Magda Korbel, Rafał Hałasa, Emilka Strzelińska i Michał Gałecki mogą pochwalić się tytułem Mistrza Lublina, to są właśnie zwycięzcy zawodów “Czas na Lublin, Lublin na czas…”, które odbyły się sobotę 17 III w Lublinie.

Zawodnicy w ciągłej gotowości, liczna publiczność tworzyły atmosferę zachęcająca do walki. Na klubowej ścianie Skarpy Lublin zagościło 85 wspinaczy z Lublina i Warszawy. Dla wielu był to debiut, dlatego też właśnie im należą się szczególne brawa.


Kornel Kopeć – 6 lat (fot. Grzegorz Gajaszek)

Czasówki były dość… szybkie. Nawet dla średniej kategorii, czas nieco ponad 8 sekund nie stanowił problemu, nie wspominając o kategorii Otwartej Mężczyzn, gdzie czasy około 4 sekund mogły nie wystarczyć na wejście do finału.


Marta Edeńska – 9 lat (fot. Grzegorz Gajaszek)

A kategorie były takie: kategoria otwarta (kobiety i mężczyźni), kategoria dzieci do 13 lat (1994 r. i młodsi) (dziewczyny i chłopcy) , kategoria dzieci do lat 10 (1997 r. i młodsi). Oddzielnie klasyfikowano Lubelską Ligę Akademicką, gdzie najlepsi okazali się zawodnicy Akademii Rolniczej.


Paulina Gajaszek – 9 lat (fot. Grzegorz Gajaszek)

Po rozegranych zawodach na czas odbył się konkurs skoków. Ogromne odległości, dziwne upadki nie zniechęcały do licznych prób. Oczywiście tutaj chętni do naśladowania Małysza w większości to mężczyźni, ale znalazły się też zgrabnie skaczące cztery kobiety, a raczej statycznie rozwiązujące problemy ;-) Najlepszym “skoczkiem” okazał się Adam Zawadzki, ale nie wiele słabsi okazali się Ginsztowie: Michał, Kuba i Piotrek oraz Paweł Pietrzak.


Michał Gałecki – 9 lat i Karol Suchecki – 10 lat (fot. Grzegorz Gajaszek)


Kuba Kozłowski – 12 lat i Rafał Hałasa – 13 lat (fot. Grzegorz Gajaszek)

Mamy nadzieję, że następne zawody zgromadza jeszcze więcej zawodników i liczniejszą publiczność. Do zobaczenie za rok :-)


Gosia Rudzińska – 16 lat (fot. Grzegorz Gajaszek)


Karina Mirosław – 14 lat (fot. Grzegorz Gajaszek)

 

Katarzyna Mirosław

Źródła: www.SkarpaWspin.prv.pl
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum