27 czerwca 2001 08:01

Magazyn Górski nr 3


Cena: 6,50 zł

Pojawił się w sprzedaży trzeci numer Magazynu Górskiego. Pismo dostępne jest w sklepach górskich, salonach prasowych i kioskach z prasą na terenie całego kraju, a także w prenumeracie.

W numerze:
newsy
serwisy tatrzańskie
serwisy skalne i bulderowe
kronika TOPR
testy sprzętu (w tym numerze test aż 24 modeli butów wspinaczkowych)
teksty poradnikowe
listy

Poza tym w numerze trzecim:
felieton Marcina Kacperka
rozmowa z Krzysztofem Wielickim na temat planowanej zimowej wyprawy na K2
“Rysy – najwyższy szczyt Polski” – o Rysach pisze Władysław Cywiński. Monografia szczytu, pióra jednego z największych tatrzańskich autorytetów.
“K2” – tekst Aliny Markiewicz w cyklu Korona Himalajów, okraszony wspomnieniem Krzysztofa Wielickiego.
“Buldering – w poszukiwaniu definicji” – próba refleksji nad cechami charakterystycznymi wspinania na najmniejszych formach, tekst Piotra Drożdża.
“Magiczne Lato” – praktyczny poradnik, gdzie wybrać się latem na wspinanie w Europie, radzi Jacek Kudłaty
“Ręka Wspinacza” – ostatni odcinek cyklu artykułów na temat kontuzji. Tym razem profilaktyka i rehabilitacja, autorskie opracowanie Wojtka Swędzioła, będące częścią pracy magisterskiej na ten temat.
“Red Point – taktyczny poradnik” – zbiór praktycznych porad na temat taktyki wspinania “znając”, autorstwa Piotra Drożdża
“Muchówka i Kamieniec – bulderowe topo” – przewodnik bulderowy po dwóch rejonach południowo-wschodniej Polski
Komiks – przygody Karola, rysuje Tomasz Wolski
Galeria zdjęć: K2 od północy, Totem, Marcin Wszołek na drodze Udręka I Ekstaza VI.5+, Rafał Porębski na drodze Method To Our Madness 8b.

Kolejny wakacyjny numer lipiec-sierpień już za miesiąc.

Prenumerata “Magazynu Górskiego”.
W chwili obecnej prenumeratę przyjmują następujące jednostki kolportażowe na terenie całego kraju: – Kolporter S.A. 25-659 Kielce, ul. Strycharska 6, tel.: (041) 368 36 20 – Garmond Ltd. 31-041 Kraków, ul. Sienna 5, tel.: (012) 422 14 85 Powyższa oferta jest związana z koniecznością zamówienia prenumeraty na co najmniej 200 zł rocznie u danego kolportera. Od miesiąca lipca 2001 nasze tytuły znajdą się w ofercie prenumeraty RUCH S.A. i Poczty Polskiej co oznacza, że zamówienie można będzie złożyć w każdym kiosku oraz na poczcie, wyłącznie na nasze czasopisma, bez względu na wartość zamówienia.

Tagi:  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum