Konkurs fotograficzny „Tam i z powrotem. Twoja wyprawa w obiektywie” – zapraszamy do zabawy!

Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie! Tym razem wraz iExpert.pl proponujemy Wam zabawę fotograficzną z górami w tle w ramach II edycji konkursu „Tam i z powrotem. twoja wyprawa w obiektywie”.

Przedmiotem konkursu jest zaprezentowanie zdjęć z Waszych wypraw i eskapad. Nadsyłane obrazy powinny prezentować dowolną aktywność związaną z czynnym wypoczynkiem.

W naszym konkursie będzie jedna nagroda – przyznawana przez Czytelników Nagroda Publiczności. Zwycięzcą zostanie zatem autor zdjęcia, które uzyska najwięcej polubień. Głosy można oddawać przez cały czas trwania konkursu.

Zwycięzca Konkursu otrzyma  ubezpieczenie „Bezpieczny powrót”, w postaci opłaconej polisy ubezpieczenie „Bezpieczny powrót” w wersji partnerskiej z rozszerzeniem dla każdej osoby 50 tys. zł.  Ubezpieczenie ma charakter roczny i obowiązuje na całym świecie, do wysokości 6 tys. m. n.p.m. Więcej o ubezpieczeniu „Bezpieczny powrót” przeczytacie TUTAJ >>.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Zdjęcia możecie przesyłać od 26 lipca do 28 sierpnia (godz. 23.59) przy pomocy formularza poniżej (Uwaga! Rozmiar pliku do 1MB).

 

pzu-konkurs-vocher-Bezpieczny-powrot

[showcontestants id=7550 showform=0 showtimer=1 view=grid pagination=0 postperpage=1000]