3 sierpnia 2017 10:51

Aleksandra Dzik polską ambasadorką Columbia Sportswear

Aleksandra Dzik została ambasadorką Columbia Sportswear w Polsce. Tym samym dołączyła do rodziny ambasadorów marki, który inspirują do aktywnego spędzenia czasu i propagują sporty outdoorowe.

Aleksandra Dzik

Aleksandra Dzik jest alpinistką młodego pokolenia, przewodniczką górską oraz organizatorką wypraw alpinistycznych i trekkingowych. Jako pierwsza kobieta w historii ukończyła najdłuższą trasę zawodów Elbrus Race. Jest również pierwszą Polką, która zdobyła Pik Pobiedy, najwyższy szczyt w paśmie Tienszan, a także tytuł Śnieżnej Pantery, który przyznawany jest za zdobycie pięciu siedmiotysięczników byłego ZSRR.

Alpinistka testuje autorskie technologie takie jak Omni-Heat Reflective, OutDry czy OutDry Extreme zastosowane w odzieży i obuwiu Columbii w trakcie swojej codziennej pracy. Odpowiedni sprzęt jest kluczem do bezpieczeństwa i komfortu na górskich szlakach, a Columbia to marka, którą zna niemal każdy ich bywalec. Ulubioną serią Aleksandy jest Columbia Titanium, czyli kolekcja odzieży wierzchniej, odzieży sportowej, obuwia i akcesoriów, zaprojektowanych specjalnie do spełniania potrzeb osób najbardziej aktywnych na świeżym powietrzu.

Aleksandra Dzik:

Odzież i obuwie marki Columbia towarzyszą mi już od kilku miesięcy podczas rozmaitych form aktywności, przede wszystkim w górach, ale także w życiu na nizinach. Pod względem technicznym są doskonale zaprojektowane i dopracowane, a każda z zastosowanych technologii przekłada się na konkretne właściwości, zwiększające komfort użytkowania. Oprócz funkcjonalności Columbia to także uniwersalność. Wysokiej klasy odzież czy buty sprawdzają się podczas intensywnej aktywności sportowej, ale zakładam je także rekreacyjnie spędzając czas w terenie, a dzięki ciekawemu designowi doskonale czuję się w nich również na mieście.

Columbia Sportswear współpracuje z wieloma wybitnymi sportowcami, którzy testują produkty firmy w ekstremalnych i trudnych warunkach. Do grona ambasadorów marki należą m.in. szwajcarska snowboardzistka Geraldine Fasnacht, biegacze ultra: Diego Pazose, Sebastien Camus, Eoin Keith, Columbia Vidaraid Adventure Team oraz światowej klasy narciarze, w tym amerykańska drużyna Freestyle Ski. Bez względu na szerokość geograficzną i kraj pochodzenia łączy ich pasja do sportów outdoorowych.

 

Rafał Tyszkiewicz, Country Manager Poland, Czech Republic, Slovakia w firmie Columbia Sportswear współpracę skomentował tak:

Cieszymy się, że do rodziny Columbia Sportswear dołączyła osoba, której całe życie, zarówno zawodowe, jak i prywatne związane jest ze sportem i górami. Będziemy ją w tym wspierać. Nasza firma powstała z myślą o ludziach, którzy pasjonują się aktywnym spędzaniem czasu, a naszą misją jest sprawić, by mogli realizować swe pasje w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.

Firma Columbia Sportswear powstała w 1938 roku w Portland w stanie Oregon w USA. 78 lat doświadczenia w wymagającym rejonie północno-zachodniego Pacyfiku pozwoliło na stworzenie innowacyjnych kolekcji ubrań, obuwia i akcesoriów, które pomagają utrzymać ciepło, suchość, chłód i ochronę, dzięki czemu można dłużej cieszyć się aktywnym spędzeniem czasu na świeżym powietrzu. Produkty Columbia Sportswear są dostępne w autoryzowanych sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju oraz w sklepach internetowych.

Informacja prasowa
 • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
  Brak komentarzy na forum

  jodlosz: Re: Zły tytuł newsa?
  Hej, fajnie, że poprawiłeś tekst. Ja przede wszystkim chciałem podkreślić dość "luźny" stosu...

  AndrzejZ: Koziarz zdobyty - wejście ekstremalne
  -- moved topic -- ...

  AndrzejKo: Re: ruszające się ringi na Zborowie
  Wpinam się w nie. Dla mnie to nie jest problem. W tych miejscach nie biorę "krótkich" bloków. J...

  26-08 Kurs taternicki
   COS-PZA "Betlejemka"
  26-08 Kurs skałkowy
  HardRock - szkoła wspinania Janka Kuczery i Łukasza Depty
  26-08 Kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych
  CERRO Szkoła Wspinania - licencja PZA
  24-08 Kurs wspinania na własnej asekuracji w skałkach
  Free Climbing Szkoła Wspinania Rafał Pietrasiak

  Archiwa