Letnie uderzenie Master Topo. Trzy nowe plakaty w serii Ściany Tatr

W sam raz na letni sezonu tatrzański ukazały się dwie nowości Master Topo. Są to plakaty-przewodniki autorstwa Grzegorza Głazka opisujące trzy piękne skalne tatrzańskie ściany, na czele z południową Kieżmarskiego Szczytu.

Nowe plakaty Master Topo: Kieżmarski Szczyt, Kopa Spadowa i Żabi Mnich

Nowe plakaty Master Topo: Kieżmarski Szczyt, Kopa Spadowa i Żabi Mnich

W pierwszym zestawie znajdują się dwa plakaty z serii Master Topo opisujące Kopę Spadową (nr 11 w serii) i Żabi Mnich (nr 13 w serii). Obejmują one stan wiedzy na czerwiec 2015. Oprócz dróg znanych podano sugestie odhaczeń, nieukończone projekty oraz ciekawe sprostowania do dróg historycznych.

Efektowny Kieżmarski Szczyt

Efektowny Kieżmarski Szczyt

Drugi zestaw to podwójnej wielkości plakat, całkowicie nowe opracowanie jednej z najpiękniejszych tatrzańskich ścian – południowej Kieżmarskiego Szczytu. Ponad 30 dróg i dużych wariantów na Kieżmarskim oraz 8 dróg na Wielkim i Wschodnim Szczycie Wideł. Rozwikłano przebiegi praktycznie wszystkich mniej znanych wariantów, w tym pierwszy raz w literaturze tak dokładnie rozrysowano przebiegi dróg historycznych. Dodano powiększony fragment najtrudniejszych dróg klasycznych z Wielkim Zacięciem i Płytami Pająków.

Wszystkie plakaty są dostępne w naszej księgarni (Kieżmarski Szczyt, Kopa Spadowa i Żabi Mnich), także w atrakcyjnym cenowo zestawie zawierającym wszystkie nowości.

Mysza
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum