30 maja 2015 20:46

Piotrek Schab w finałach Pucharu Europy Juniorów w Imst

Podczas gdy cieszymy się z awansu do półfinału Pucharu Świata w Toronto naszego seniora, miłe informacje spływają  z Imst, gdzie jest rozgrywany Pucharu Europy Juniorów w konkurencji na prowadzenie. Nasz junior Piotrek Schab zakwalifikował się do wąskich, 10-osobowych finałów zawodów!

Imponująca ściana w Imst

Piotrek zakwalifikował się do finałów na 9. miejscu. To oczywiście najlepszy wynik wśród startujących w Imst polskich juniorów. Adrian Chmiała rywalizujący w tej samej kategorii wiekowej co Piotrek zajął 17. miejsce.

W kategorii juniorów A Szymon Pęcikiewicz wywalczył 22. miejsce a Wojciech Pełka był 42. Wśród dziewczynek Ida Kupś uplasowała się na 25. miejscu a Barbara Salwińska na 36.

W kategorii juniorów B Kajetan Kupś był 41, Adrian Kieraga 43, Olaf Malinowski 44. Jedyną naszą reprezentantką tej kategorii była Natalia Woś, która zajęła 48. miejsce.

Piotrek Schab w zeszłym roku w tych zawodach zajął 7. miejsce. Trzymamy kciuki za lepszy rezultat!