23 marca 2015 12:09

Spotkanie seniorów – Morskie Oko 2015

W dniach 22-24 maja 2015 roku odbędzie się 23. spotkanie seniorów KW w schronisku przy Morskim Oku. Dla uczestników spotkania zostały zarezerwowane oba schroniska od piątku do niedzieli. Nocleg w starym schronisku – 30 zł w nowym – 40 zł. O miejscach w nowym schronisku decyduje kolejność zgłoszeń.

spotkanie-seniorow-morskie-oko

Będę organizować transport podobnie jak w ostatnich latach. 25 marca będę osobiście w TPN i przy okazji złożę pismo do dyr. Ziobrowskiego z prośbą o zezwolenie na dojazd busa do samego schroniska. Będę chciała umówić się z tym samym, sprawdzonym przewoźnikiem. W czwartek lub piątek po 18.00 możliwy dojazd z Palenicy transportem schroniska. W ciągu dnia – furki góralskie.

W ramach naszego spotkania przewidziane jest w sobotę odsłonięcie pamiątkowej tablicy Zdzisława Dziędzielewicza-Kirkina na Wiktorówkach, po mszy św. tamże o godz. 12.00. Tablicę ufundował Klub Wysokogórski w Gliwicach, który założył onegdaj Dziędzielewicz, któremu wiele zawdzięczają. Chcieli, aby jak najwięcej seniorów wzięło udział w tej uroczystości i prosili, aby wpleść to wydarzenie w nasze spotkanie. Ci, którzy będą już w Morskim Oku, będą musieli dotrzeć na 12.00 na Wiktorówki i wrócić z powrotem. Może uda się dodatkowo zaangażować pana Wojtka.

Punktem kulminacyjnym naszego spotkania będzie jak zwykle WSPÓLNA KOLACJA (w cenie 35.00 zł) w sobotę o godz. 18.30 w jadalni nowego schroniska. Tym razem Ks. Krzysztof Gardyna nie będzie mógł być w Morskim Oku w tym terminie obecny.

Prosimy o zgłoszenia do dnia 3 maja na adres:
Barbara Morawska-Nowak,
ul. Konarskiego 21/5,30-049 Kraków,
tel. ,517-864-541
e-mail: morawska@ptt.org.pl.

Serdecznie zapraszamy – M. Bała, B. Morawska-Nowak, J. Słupski

***

ZLOT POKUTNIKÓW W DOL. BĘDKOWSKIEJ, POD SOKOLICĄ

odbędzie się w tym roku we środę 13 maja; o 19.00 wspólne ognisko. Wszystko już uzgodniliśmy w Brandysówce, która zorganizuje dla nas konsumpcję (w tym kiełbasę do grilla) w cenie 30 zł. Ci, co będą chcieli zostać na dalsze dni tygodnia nie powinni mieć kłopotu z rozbiciem namiotu lub skorzystaniem z noclegów pod dachem na miejscu. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się na mój adres.

Barbara Morawska-Nowak

źródło: PZA
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek

    Szkoda że nie można się rozdwoić [6]
    Tegoroczne Spotkanie Seniorów - 22-24 maja w MOku Tegoroczne Walne…

    25-03-2015
    jacoos