3 maja 2000 08:01

Ranking PZA seniorów po zawodach w Podlesicach 1-2.V.2000

Ranking jest obliczany i przygotowywany przez Komisje Wspinaczki Sportowej PZA.

Na trudność: kobiety, mężczyźni
Na czas: kobiety mężczyźni

 

Kobiety na trudność

Msc. Nazwisko Imię Klub Tarnów
20-21.11.1999
Korona
18-19.12.1999
Gliwice
25-26.03.2000
Podlesice
1-2.05.2000
Suma
punktów
1 Piszczek Renata Reni Sport 100 100 80 100 300
2 Wróbel Urszula KS Korona 80 80 65 51 225
3 Jarek Anna KS Korona 51 65 43 65 181
4 Gronkiewicz – Marcisz Iwona KS Korona 0 0 100 80 180
5 Czerwińska Eliza Reni Sport 51 55 55 0 161
6 Ropek Edyta MKS Tarnovia-Witospol 43 37 51 55 149
7 Bartosz Marta MKS Tarnivia-Witospol 40 37 40 47 127
8 Feliksiak Monika AKG Łódź 34 31 47 0 112
9 Jakubowicz Bogna Wrocławski KSG 65 43 0 0 108
10 Flakowicz Agnieszka Wrocławski KSG 55 47 0 0 102
11 Wójcik Agnieszka MKS Tarnovia-Witospol 0 0 37 43 80
12 Ogarek Ewelina MKS Tarnovia-Witospol 0 0 34 40 74
13 Mizera Barbara MKS Tarnovia-Witospol 0 0 31 37 68
14 Misiak Małgorzata Wrocławski KSG 37 28 0 0 65
15 Kusztelak Małgorzata KW Warszawa 0 51 0 0 51
16 Kubarska Eliza AKG Łódź 0 40 0 0 40

 

Mężczyźni na trudność

Msc. Nazwisko Imię Klub Tarnów
20-21.11.1999
Korona
18-19.12.1999
Gliwice
25-26.03.2000
Podlesice
1-2.05.2000
Suma
punktów
1 Oleksy Tomasz MKS Tarnovia-Witospol 100 80 100 100 300
2 Grochal Grzegorz KS Korona 51 100 65 51 216
3 Muller Łukasz KW Katowice 80 65 0 43 188
4 Wróbel Marcin KS Korona 34 40 80 65 185
5 Liana Adam KW Zakopane 65 43 47 0 155
6 Porębski Rafał KW Katowice 47 47 0 47 141
7 Wojtas Paweł KS Korona 34 51 51 0 136
8 Florek Grzegorz KW Jastrzębie 0 0 55 80 135
9 Dziukiewicz Szymon KS Korona 47 34 40 20 121
10 Tylek Stanisław KS Korona 20 18 43 34 115
11 Liana Paweł KW Zakopane 28 14 34 37 99
12 Jurkowski Jacek KW Nowy Sącz 55 34 0 0 89
13 Drobot Piotr KS Korona 16 26 31 0 73
14 Mikosik Mateusz Wałbrzyski KGiJ 37 24 10 0 71
15 Tomaszewski Marcin KW Szczecin 0 0 28 40 68
16 Ręgwelski Tomasz KS Korona 26 37 0 0 63
17 Bibro Marcin MKS Tarnovia-Witospol 0 20 16 26 62
18 Górzyński Michał KW Warszawa 0 0 37 24 61
19 Berniak Tomasz KS Korona 0 22 7 28 57
20 Pleśniak Grzegorz KS Korona 0 55 0 0 55
20 Babicz Filip KW Zakopane 0 0 0 55 55
22 Nowak Przemysław Reni Sport 47 0 0 0 47
23 Wyrwa Paweł niezrzeszony 12 10 20 0 42
24 Rozbicki Jakub KW Trójmiasto 26 14 0 0 40
24 Skorek Grzegorz KW Gliwice 0 0 28 12 40
26 Barczyński Piotr UKWS Częstochowa 0 0 6 31 37
27 Skoczylas Dawid KW Bielsko Biała 7 28 0 0 35
27 Deditius Artur KW Katowice 7 0 28 0 35
29 Rekita Radosław KW Szczecin 0 0 9 22 31
30 Steindel Marcin KW Zakopane 0 0 28 0 28
31 Ligas Mateusz MKS Tarnovia-Witospol 3 8 16 0 27
32 Kostkiewicz Sebastian KW Nowy Sącz 22 0 0 0 22
33 Rzemieniec Marek KS Korona 16 5 0 0 21
34 Pustelnik Adam AKG Łódź 20 0 0 0 20
34 Schab Szymon KS Korona 0 8 12 0 20
34 Sas-Nowosielski Krzysztof KW Katowice 0 0 20 0 20
37 Smagała Łukasz Reni Sport 3 0 0 16 19
38 Woszczyna Wojciech MKS Tarnovia-Witospol 0 18 0 0 18
38 Dudek Łukasz UKWS Częstochowa 0 0 0 18 18
40 Barczyński Wojciech KW Częstochowa 0 0 0 16 16
41 Golański Piotr KW Katowice 1 0 4 8 13
41 Doniec Piotr KW Gliwice 0 0 1 12 13
43 Gacki Marek niezrzeszony 0 0 0 12 12
43 Kopta Adam KS Korona 12 0 0 0 12
43 Czech Jacek KW Gliwice 0 6 0 6 12
46 Michałek Marcin KW Kraków 9 1 0 0 10
47 Wayda Michał KS Korona 9 0 0 0 9
47 Pisz Piotr KW Bielsko Biała 0 9 0 0 9
49 Karpiel Jan KW Zakopane 0 0 8 0 8
50 Rybus Ireneusz KS Korona 7 0 0 0 7
50 Kajdan Andrzej KW Katowice 0 0 7 0 7
50 Czernikowski Marcin UKWS Częstochowa 0 0 0 7 7
53 Gryczak Grzegorz KW Warszawa 0 5 0 0 5
54 Modrzejewski Cezary KW Toruń 0 0 4 0 4
54 Rokowski Robert KS Korona 4 0 0 0 4
54 Bełzowski Rafał KW Szczecin 0 0 4 0 4
57 Szyller Wojciech KW Bielsko Biała 0 3 0 0 3
57 Schab Przemysław MKS Tarnovia-Witospol 0 3 0 0 3
59 Wiśniewski Arnold AKG Łódź 1 0 0 0 1
59 Osypiuk Seweryn niezrzeszony 0 1 0 0 1
59 Gajewski Mariusz niezrzeszony 0 1 0 0 1

 

Kobiety na czas

Msc. Nazwisko Imię Klub Tarnów
20-21.11.1999
Korona
18-19.12.1999
Gliwice
25-26.03.2000
Podlesice
1-2.05.2000
Suma
punktów
1 Piszczek Renata Reni Sport 100 100 100 100 300
2 Ropek Edyta MKS Tarnovia-Witospol 65 51 80 80 225
3 Bartosz Marta MKS Tarnovia-Witospol 80 65 65 65 210
4 Wróbel Urszula KS Korona 43 80 55 0 178
5 Feliksiak Monika AKG Łódź 55 47 51 55 161
6 Czerwińska Eliza Reni Sport 51 43 40 0 134
7 Wójcik Agnieszka Reni Sport 0 0 47 47 94
7 Ogarek Ewelina MKS Tarnovia-Witospol 0 0 43 51 94
8 Mizera Barbara MKS Tarnovia-Witospol 0 0 37 43 80
10 Kubarska Eliza AKG Łódź 0 55 0 0 55
11 Jakubowicz Bogna Wrocławski KSG 47 0 0 0 47

 

Mężczyźni na czas

Msc. Nazwisko Imię Klub Tarnów
20-21.11.1999
Korona
18-19.12.1999
Gliwice
25-26.03.2000
Podlesice
1-2.05.2000
Suma
punktów
1 Oleksy Tomasz MKS Tarnovia-Witospol 100 100 100 100 300
2 Muller Łukasz KW Katowice 80 80 0 80 240
3 Ligas Mateusz MKS Tarnovia-Witospol 55 51 80 65 200
4 Bibro Marcin MKS Tarnovia-Witospol 0 55 65 51 171
5 Skoczylas Dawid KW Bielsko B. 47 65 0 0 112
6 Woszczyna Marcin MKS Tarnovia-Witospol 65 0 0 37 102
7 Porębski Rafał KW Katowice 51 47 0 0 98
8 Smagała Łukasz Reni Sport 43 0 0 43 86
9 Czernikowski Marcin UKWS Częstochowa 0 0 51 34 85
10 Górzyński Michał KW Warszawa 0 0 43 40 83
11 Karpiel Jan KW Zakopane 0 0 55 0 55
11 Wróbel Marcin KS Korona 0 0 0 55 55
13 Skorek Grzegorz KW Gliwice 0 0 47 0 47
13 Czech Jacek KW Gliwice 0 0 0 47 47
14 Bicz Szymon Reni Sport 0 43 0 0 43
16 Tomaszewski Marcin KW Szczecin 0 0 40 0 40
16 Schab Przemysław MKS Tarnovia 0 40 0 0 40
18 Barczyński Wojciech KW Częstochowa 0 0 37 0 37
19 Golański Piotr KW Katowice 0 0 0 31 31

Piotr Drobot




  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum
    03-11 Kurs skałkowy
    Kilimanjaro Szkoła Wspinania Waldek Niemiec
    28-10 Kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych
    Blondas.pl - "Sudecka Szkoła Wspinaczki" - Jarka Liwacza
    01-11 Obóz wspinaczkowy
    Kilimanjaro Szkoła Wspinania Waldek Niemiec
    13-11 ABC wspinaczki w śniegu i lodzie
    Szkoła Wspinaczkowa Haliny i Jacka Czech "W SKALE"